(050)-346-46-15
 (063)-338-68-38
Новый бюджетный фискальный регистратор

Новый бюджетный фискальный регистратор

Новый бюджетный фискальный регистратор

Фіскальний реєстратор  «Екселліо FP 280» - це сучасний  фіскальний реєстратор, що виготовлений світовим лідером ринку фіскальних пристроїв компанією Datecs Ltd. на базі принтера CT-S280 японської компанії CITIZEN. Дана співпраця створила компактний, зручний та доступний реєстратор з застосуванням передових технологій.

Реєстратор оснащений вбудованим модемом для передачі звітної інформації до ФСУ через мережу Internet за технологією Ethernet або GPRS.

Виробництво реєстратора «Екселліо FP 280» сертифіковане відповідно до стандартів ISO 9001:2000, що гарантує контроль за всіма етапами цього процесу та належну якість продукції. Виріб внесено до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операції України.

В реєстраторі в повному обсязі реалізовані вимоги оновленого фіскального законодавства України, в тому числі і контрольна стрічка в електронній формі (КСЕФ).

Фіскальний реєстратор «Екселліо FP 280» є унікальним пристроєм, створеним з урахуванням всіх особливостей експлуатаційної практики. Елегантний дизайн та проста заміна чекової стрічки роблять даний принтер зручним, ефективним а також простим в підтримці та експлуатації рішенням. 

01.07.2016

Возврат к списку